Гліцерин ( німеччина / germany )
-
Гліцерин фарм (6,25 кг)
460 ₴/каністраГотово до відправки Оптом і в роздріб853221
-
Гліцерин фарм 1,2 кг
150 ₴/лГотово до відправки Оптом і в роздріб853215
-
Гліцерин фарм (12,5 кг)
890 ₴/каністраГотово до відправки Оптом і в роздріб853221
Гліцерин
Гліцерин фармакопейний є органічним з'єднанням аліфатичного ряду. Це трьохатомний спирт, який не має кольору і запаху. Альтернативні назви – пропантриол-1,2,3 або гліцерин. Вперше речовину було отримано в 18 столітті Карлом Вільгельмом Шеєле. В наші дні гліцерин виробляється промисловим способом з пропілену - ненасиченого вуглеводню. Це затребуваний компонент у фармакологічній та медичної індустрії, харчової і хімічної промисловості.
У нашому інтернет-магазині можна вигідно купити гліцерин від перевіреного німецького виробника – ТМ BASF. У каталозі представлена тара різної місткості, від 1,2 кг до 250 кг. Ми спеціалізуємося на продажу гліцерину вищої міри очищення, який відповідає всім міжнародним стандартам якості і екологічної безпеки.
Опис і головні властивості
Речовина має рідко-в'язку консистенцію, схожу на сироп. При низьких температурах переходить у твердий стан. Смак солодкуватий, подібний розчину глюкози. Клас небезпеки – 2. Функціональне призначення – стабілізатор, зберігає і підвищує в'язкість косметологічних і медичних препаратів, харчових продуктів.
Гліцерин здатний легко змішуватися з водою, підвищуючи її температуру і зменшуючи загальний обсяг. Відрізняється високою гігроскопічністю, здатністю поглинати вологу до 40% від свого початкового обсягу. Прекрасно розчиняється у більшості органічних розчинників, бензину і бензолу до ацетону і спирту. Це відмінна транспортна середовище для порошкоподібних компонентів – борної і гіалуронової кислот, пігментів і барвників, діоксиду титану та косметичної глини, перламутрів і т. п. Гліцерин може розчиняти багато речовини неорганічного та органічного походження: луги, цукру, солі, ароматичні спирти. Не розчиняється в диметиконе і ефірах, а також – в мінеральних і рослинних оліях. При попаданні в організм не викликає жодних побічних ефектів. Швидко засвоюється, трансформуючись у корисні види жирів.
Харчової гліцерин горючий, в процесі горіння відбувається виділення вуглекислого газу і води. Водень виділяється при взаємодії з активними металами, при взаємодії з киснем і нагріванні існує небезпека вибуху. В ході дегідратації утворюється токсична речовина акролеїн. При контакті з азотною кислотою отримують нітрогліцерин.
Основні сфери застосування
Область затребуваності фармакопейного гліцерину дуже обширна і різноманітна. До числа найбільш актуальних напрямків можна віднести:
● З допомогою гліцерину отримують гліфталеві смоли (алкідний продукт). Бере участь у виробництві розчинників і поліролей, фарб і лаків. Рекомендований до використання при догляді за підлоговими покриттями з ламінату та паркету, для догляду за дзеркальними поверхнями.
● У медицині і косметології використовується при випуску: нітрогліцерину, антисептичних та ранозагоювальні мазі, проносних свічок, засобів для зняття косметики, масок. Особливу затребуваність має при виробництві зволожуючих, омолоджуючих і сонцезахисних кремів.
● Гліцерин в Україні і в світі відомий як харчова добавка-емульгатор Е422. Додають при виробництві екстракту кави та чаю в пакетах, при випічці хлібобулочної продукції та виготовлення макаронних виробів. Затребуваний в кондитерській промисловості.
● Застосовують в тютюновому виробництві і при випуску електронних сигарет (у складі композицій для куріння). Пом'якшує різкий смак тютюну, допомагає регулювати вологість і надавати потрібний аромат.
● Гліцерин є одним з компонентів сучасних порошків і миючих засобів, дуже добре зарекомендував себе в миловарінні. Популярний даний продукт і для видалення подряпин на шкіряному одязі, виведення плям різного походження при роботі хімчисток.
● Флористи купують оптом гліцерин для додання товарного вигляду зрізаним квітам. Його додають у воду або у складі спеціальних поживних сумішей для рослинних композицій.
Також використовується у шкіряній промисловості і в текстильному виробництві, у сільському господарстві та при виробництві електролітичних конденсаторів для радіо - і електротехнічних приладів. Це поширений компонент в паперовій промисловості.
Следует избегать продолжительного нагревания вещества до критических температур (от +90С до +130 С). Это может привести к разложению глицерина, с последующим образованием ацетона и акролеина. Необходимо тщательно придерживаться рекомендуемой дозировки при изготовлении косметических и лекарственных средств (особенно, если речь идет о домашних условиях и отсутствии автоматической системы контроля).
Продукт предназначен для длительного хранения при температуре до + 25 С, в защищенном от света месте. Наилучший вариант – закрытый склад с вентиляцией общего типа.